Ceník

Na základě současné situace do konce roku 2020 nabízím zlevněné online/telefonické setkání za cenu 450 Kč/hod.

OSOBNÍ SEZENÍ (není do odvolání vládního nařízení možné)

Osobní sezení probíhají na ulici T. G. Masaryka 1108 ve Frýdku-Místku. Můžete si zaplatit individuální hodinu, nebo pět sezení za zvýhodněnou cenu.

Proč si zaplatit blok pěti sezení?

Z mé zkušenosti klienti získávají více ze setkání, když si vybudují se mnou důvěru a mají možnost se na svůj problém podívat z různých úhlů pohledu, do dostačující hloubky a najít techniky, které jim osobně pomáhají.

Pokud si zaplatíte blok pěti setkání, ale po prvním setkání zjistíte, že Vám práce se mnou nevyhovuje, můžete si zažádat o vrácení celé částky minus 600 Kč za první sezení.

Ceny osobního sezení

Individuální poplatek: 600 Kč / 1 sezení (50 min)

Blok sezení: 2750 Kč / 5 sezení (550 Kč za individuální sezení, 50 min)


SEZENÍ NA DÁLKU

Sezení na dálku jsou možná přes internet (např. skype, talky) nebo Vám mohu zavolat.

Proč se nebát sezení na dálku?

Mnozí lidé si myslí, že sezení na dálku není tak dobré jako osobní sezení. Přestože je vždy fajn vidět se „naživo“, se setkáním na dálku mám já i moji klienti dobré zkušenosti. Je možné během něj probrat většinu záležitostí, které bychom probírali osobně. Pokud je třeba se ale někdy setkat osobně, můžeme se domluvit na kombinaci osobních setkání a sezení na dálku.

Ceny sezení na dálku

Individuální poplatek: 500 Kč / 1 sezení (60 min)

Blok sezení: 2250 Kč / 5 sezení (450 Kč za individuální sezení, 60 min)

Pokud si zaplatíte blok pěti setkání, ale po prvním setkání zjistíte, že Vám práce se mnou nevyhovuje, můžete si zažádat o vrácení celé částky minus 500 Kč za první sezení.


OBJEDNÁNÍ A ZAPLACENÍ SEZENÍ

Pro první schůzku mi zašlete email na hanka.cawley@gmail.com a upřesněte, který typ setkání si přejete, zda byste chtěli zaplatit za individuální hodinu či blok pěti sezení a přidejte na sebe kontakt.

Platbu za osobní setkání i setkání na dálku směřujte na účet 2301558277/2010. Do poznámky připište své jméno, pokud je jiné než jméno majitele účtu.

Zkušenosti klientů se sezením

Náplň poradenství

Poradenství pro ženy

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close