Zkušenost klientů se sezením

„‌Paní Cawley jsem poznala na skupinových meditacích, které vedla. Ihned jsem pocítila, že je to člověk, kterému se můžu otevřít, protože vím, že mě nebude soudit. Má jiný přístup než klasičtí psycholové, lidštější a opravdovější. Jedná citlivě, s úctou, respektem a zájmem opravdu pomoci. Práce na sobě je celoživotní záležitost a člověk se někdy začne ztrácet, tato doba tomu tak trochu přeje nadmírou dostupných informací a odpojením se od sebe samého. Paní Cawley mi pomáhá nalézt zase tu mou cestu, po které mám kráčet. A já za to moc děkuji.“ Pavlína L. (30 let)

„S Hankou jsem se poprvé setkala na jejich meditačních večerech. Bylo to v době, kdy jsem zrovna procházela úzkostnými stavy a chtěla si pomoci meditací. Večery pro mne byly úžasné a když jsem zjistila, že Hanka poskytuje i psychologická sezení, oslovila jsem ji a domluvily si individuální setkání, která mi moc pomáhala zvládat mé stavy. Na sezeních mě Hanka učila pomocí dechových cvičení a meditací ulevit od tíživých myšlenek. Vždy empaticky  vyslechla mé trápení a podle toho, co ode mne slyšela, se snažila najít způsob terapie, který by mi pomohl. Je to člověk na svém  místě a přeji každému, kdo má bolavou duši, aby našel terapeuta jako já.“ Kateřina M. (43 let)

„Paní Cawley je moc příjemná a se vším mi vyšla vstříc. Mám s ní pocit, že se můžu otevřít a říct všechno tak, jak to je. Při sezení se cítím příjemně a v bezpečí.“ Johana B. (19 let)

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close