Ohlasy klientů

„‌Paní Cawley jsem poznala na skupinových meditacích, které vedla. Ihned jsem pocítila, že je to člověk, kterému se můžu otevřít, protože vím, že mě nebude soudit. Má jiný přístup než klasičtí psycholové, lidštější a opravdovější. Jedná citlivě, s úctou, respektem a zájmem opravdu pomoci. Práce na sobě je celoživotní záležitost a člověk se někdy začne ztrácet, tato doba tomu tak trochu přeje nadmírou dostupných informací a odpojením se od sebe samého. Paní Cawley mi pomáhá nalézt zase tu mou cestu, po které mám kráčet. A já za to moc děkuji.“ Pavlína L. (30 let)

„Paní Cawley jsem navštívila na doporučení své známé. Dlouho mi trvalo, než jsem našla odvahu a přiznala sama sobě, že potřebuji pomoc. Začala jsem u paní Cawley absolvovat psychologické sezení. Postupně se začínám cítit lépe a sebevědoměji. Je to těžká práce, ale s paní Cawley mi to pomaličku jde.“ Simona Z. (24 let)

„… Paní Hanku mi seslal anděl z nebe.  Moudrost této ženy nezná hranic. Hanka mi s otevřeným srdcem předala všechny své vědomosti a zkušenosti, které mi byly a stále jsou nesmírným přínosem a které byly klíčem k mému vyléčení. Někdy jsem opravdu žasla nad tím, jak dokázala vnímat všechny souvislosti. Z jejícho přístupu jsem cítila, že jí opravdu záleží na tom, aby mi pomohla a i ve svých volných chvílích hledala způsoby, kterými by mi mohla ulevit a pomoct mi najít cestu za uzdravením. Všechny návštěvy byly velmi příjemné, nenucené, vždy jsem byla sama sebou a dokázala jsem mluvit naprosto otevřeně o věcech, o kterých bych nikdy předtím s nikým jiným mluvit nedokázala. Cítila jsem, že mne paní Hanka příjímá ve všech ohledech, takovou, jaká jsem a myslím si, že i to velmi přispělo k tomu, abychom se spolu dostaly do hloubky traumat, která předtím zůstávala v černé skříňce neprobádaná a nevyléčená. Cítím ohromnou vděčnost, že jsem měla tu příležitos a stále mám, se s paní Hankou setkávat. Děkuji z celého srdce za všechno. A naprosto doporučuji!!!“ Viktorie, T. (25 let)

„S Hankou jsem se poprvé setkala na jejich meditačních večerech. Bylo to v době, kdy jsem zrovna procházela úzkostnými stavy a chtěla si pomoci meditací. Večery pro mne byly úžasné a když jsem zjistila, že Hanka poskytuje i psychologická sezení, oslovila jsem ji a domluvily si individuální setkání, která mi moc pomáhala zvládat mé stavy. Na sezeních mě Hanka učila pomocí dechových cvičení a meditací ulevit od tíživých myšlenek. Vždy empaticky  vyslechla mé trápení a podle toho, co ode mne slyšela, se snažila najít způsob terapie, který by mi pomohl. Je to člověk na svém  místě a přeji každému, kdo má bolavou duši, aby našel terapeuta jako já.“ Kateřina M. (43 let)

„Paní Cawley je moc příjemná a se vším mi vyšla vstříc. Mám s ní pocit, že se můžu otevřít a říct všechno tak, jak to je. Při sezení se cítím příjemně a v bezpečí.“ Johana B. (19 let)

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close